بهترین سونوگرافی تهران

بهترین سونوگرافی تهران

سونوگرافی دکتر پرنیا یکی از سونوگرافی های خوب در تهران است که با توجه به سابقه ای که دارد توانسته رضایت بیشتر مراجعه کنندگان را به خود جلب کند.دکتر فریده پرنیا متخصص رادیولوژی و سونوگرافی است و خدماتی که ارائه می دهد شامل ماموگرافی دیجیتال، رادیوگرافی ساده و تخصصی ، سونوگرافی ترانس واژینال ، غربالگری سه ماهه اول و دوم حاملگی ، سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی جنین است .

یکی از تخصص های دکتر پرنیا تعیین جنسیت بدون هیچ گونه درصد خطا است و باعث افتخار ماست که شما عزیزان مرکز ما را انتخاب کرده اید .

سونوگرافی

سونوگرافی بهترین روش تشخیص برای بیماری است و با استفاده از امواج صوتی می توان عکسبرداری  را انجام دارد و یکی از روش های بسیار مهم برای سلامت جنین و مادر و یا اینکه به خوبی می توان فرزند خود را با استفاده از سونوگرافی تعیین جنسیت کرد .

سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی

سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی یکی از روش های بسیار مناسب برای سلامت جنین است که امروزه با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی به خوبی می توانیم تصویر برداری از فرزند خود را انجام دهیم در واقع با انجام سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی می توانیم تصویر واضح تری از فرزند خود داشته باشیم .

ماموگرافی

ماموگرافی یکی از روش های تشخیصی مناسبی است برای افرادی که نگرانی درباره ی سرطان سینه دارند و خوشبختانه با انجام ماموگرافی به صورت یک بار در سال می توانیم بابت سلامتی خود خیالمان راحت باشد.

رادیولوژی

رادیولوژی با پرتو شناسی نوعی روش تصویربرداری است که بسیار برای بیماران مفید و کار آمد است که با توجه به پرتو ایکس و دیگر امواج صورت می گیرد و مهم ترین کاربرد رادیولوژی که نوعی اشعه درمانی محسوب می شود برای درمان سرطان و از بین بردن تومور است .

پاسخ